Новини
Вітаємо команду Осламівського ліцею "Формула успіху" у складі здобувачів освіти 8 класу Гаврилюка Ростислава, Данілова Дениса та Нікуліної Маргарити, які представляли Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі командних математичних головоломок «Пішачок» під час святкування Міжнародного дня числа Пі і здобули І місце.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їх наставника Аліну ЯКОВИШИНУ, бажаємо ніколи не збавляти оберти та завжди прагнути іти вперед
Сьогодні, 25 березня, колектив Осламівського ліцею долучився до благоустрою села. Спільними зусиллями було зачищено парк від кущів, сухостою, сміття.
Щиро дякуємо всьому колективу ліцею за плідну, злагоджену і чудово виконану роботу!
Надіємося, що жителі нарешті припинять перетворювати парк на стихійне сміттєзвалище та будуть берегти природу!
24 березня в Осламівському ліцеї, відповідно до графіка, відбулася атестація педагогічних працівників. Атестація - це стимулювання педагогів до розвитку своїх професійних навичок, підтримка високого рівня освіти та відповідність сучасним вимогам.
✅Щиро вітаємо педагогів ліцею: Нетягу М.М., Султанову В.А., Кохан Т.І., Александрівську І.М., Янкову О.Л., Яковишину А.В., Нагуляка Л.Л. із успішною атестацією та бажаємо успіхів у майбутньому, нових звершень та досягнень!
20 березня на базі Віньковецького ліцею відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Юні таланти Осламівського ліцею також стали їх активними учасниками. У виконанні ГЕРАСИМЧУК Валерії, учениці 3 класу, прозвучала пісня “Рідна Україна” (слова Наталії Май, музика Станіслави Май). У виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва взяли участь учні ліцею: ЦИБУЛЬКО Максим, ШЕВЧУК Маргарита, БОДНАР Олександра, ФРИГА Евеліна та ЮРКОВА Олександра.
Висловлюємо щиру подяку учням та вчителям, бажаємо успіхів та подальших перемог!
З метою ціннісного ставлення до літератури та книги в нашому ліцеї з 17 по 21 березня 2025 року проходив тиждень зарубіжної літератури. Предметний тиждень був цікавим та пізнавальним.
Протягом п'яти днів учні здійснювали мандрівку у світ прекрасного, поглиблювали свої знання про творчість зарубіжних письменників, організовували пошукову роботу, показували вміння працювати в команді, проявляли кмітливість, творчі здібності та ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах, розгадували кросворди.
Цікаві вікторини, конкурси, змагання та виставки дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників літератури, розширили дитячий кругозір, відкрили нові літературні таємниці.
Завершився тиждень позитивними емоціями та гарним настроєм учнів.
20 березня – Всесвітній день Землі!
Цей день є особливою нагодою поговорити з дітьми про важливе - про захист навколишнього середовища заради збереження Землі, показати, що кожен з нас може дбати про довкілля зараз.
20 березня з учнями нашого ліцею було проведено ряд заходів присвячених Всесвітньому дню Землі, зокрема:
- перегляд відеопрезентацій до Всесвітнього дня Землі, під час якої діти дізнались про унікальність нашої планети і вплив людини на довкілля;
- вікторину до Всесвітнього дня Землі, де діти показали свою кмітливість, знання, бажання перемагати;
– гру екологічного змісту «Сортуємо сміття», де вихованці вчилися сортувати сміття в залежності від матеріалу (гра проводилась у вигляді складання пазлів, а також наповнення контейнерів);
- акцію «Ходжу пішки - бережу Землю».
Також учні презентували свої вироби та малюнки до Дня Землі.
Учениця 8 класу Осламівського ліцею Коломійчук Ліліана взяла участь у конкурсі "The Day Everything Went Right" видавництва MM Publications в Україні та компанії "Лінгвіст" (керівник-вчитель англійської мови Султанова В.А.)
Конкурс мав на меті розкрити творчий потенціал учнів, покращити навички письма і дати можливість поринути в чарівний світ англійської мови.
Ліля представила на конкурс зворушливу роботу, яка спонукає до роздумів.
Учениця продемонструвала не лише знання, а й креативність, наполегливість і любов до мови.
Бажаємо натхнення, нових досягнень і впевненості у своїх силах!
Нехай кожен конкурс буде цікавим викликом і мотивацією до подальшого зростання.
Щовесни, коли стануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшануєм пам’ять Шевченка.
Сьогодні, 09.03.2025 р., в спортивному залі Віньковецької ліцею відбулися змагання з волейболу в рамках Турніру вихідного дня, на підтримку ЗСУ.
Сьогодні учні Осламівського ліцею подарували всім жінкам ліцею свято з нагоди 8 Березня!
01-02 березня проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2024-2025 навчального року.
01-02 березня проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2024-2025 навчального року. В якому ЧЕРЕПУХА Богдана, учениця 10 класу отримала III місце - відділення: історія , секція- історія України.
Керівником учениці був вчитель історії ліцею ПІМЕНОВ Віталій Вікторович.
День Державного герба України — пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу. Відзначається 19 лютого. Цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначивши його головним елементом Великого Державного герба.
10 по 14 лютого 2025 року в рамках навчального закладу проходив Тиждень інформатики, організований вчителями КУЧЕРЕНКО Валентиною Борисівниою та ЯКОВИШИНОЮ Аліною Володимирівною.
В Осламівському ліцеї цього дня відбулися захопливі змагання у форматі «Хто зверху?» між учнями. Атмосфера була сповнена азарту, веселощів і справжнього командного духу. Запекла боротьба тримала всіх у напрузі, але за підсумками гри з рахунком 19:39 переконливу перемогу здобули дівчата!
З 3 по 7 лютого в Осламівському ліцеї відбувся Зимовий тиждень початкових класів, наповнений цікавими та пізнавальними заходами.
29 січня у Осламівському ліцеї відбулась інформаційна лінійка до Дня пам’яті героїв Крут.
24 січня в Осламівському ліцеї відбулося засідання команд ППС разом з фахівцями (консультантами) Віньковецького ІРЦ. Основна мета зустрічей з педагогами та батьками – моніторинг динаміки розвитку дітей з ООП, визначення результативності корекційно-розвиткової роботи та корегування цілей, передбачених Індивідуальними програмами розвитку.