Святкування Дня захисника України

Date: 11 вересня 2020 о 12:04, Refreshed 9 листопада 2020 о 13:20

Історія свята День захисника України
Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу тодішнього президента Петра Порошенка. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/koli-den-zahisnika-ukrajini-2020-istoriya-svyata-11174894.html

Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, у нашому закладі проводиться загальношкільне дійство «Козацькому роду нема переводу!» От і цей рік  не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу.

Наші учні мають певні знання, бо кожен з них  чув про козаків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Протягом дня погляд учнів,  учителів та гостей школи радувала виставка малюнків та плакатів «Славні козаки», яку підготували учні початкових класів. Напередодні у класних колективах були проведені уроки мужності.

Педагог – організатор Саврій Г.В. підготувала дітей до свята. Вчитель фізичної культури Івасюк А. М. організував для збірних команд 5 –9, 11 класів  різні конкурси на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Світлини - https://oslamivschool.e-schools.info/photoalbum/82408

Comments:
Only authorized users can leave comments.